Karel Elazığ Yetkili Satıcı ve Servisi

Hakkımızda

158522279

KOÇTÜRK İLETİŞİM LTD.ŞTİ.; PBX Telefon Santralleri, Çağrı Merkezleri ve çözümleri başta olmak üzere telekomünikasyon alanlarında entegre çözümler ve teknik servis sağlayan bir bilişim firmasıdır.

KOÇTÜRK İLETİŞİM LTD.ŞTİ. Zayıf Akım Teknolojileri konusunda, müşterilerine en iyi ve en güvenilir hizmeti sunmak amacıyla faaliyet göstermektedir.

1978 yılında TÜRK TELEFON adı altında Elazığ’da iş hayatına başlayan firmamız 1987 yılından itibaren karel ürünlerini satmaya başlamıştır.

Bilgi ve deneyime dayalı bir altyapı oluşturmak, PBX telefon santralleri ve çağrı merkezi çözümleri alanında müşterilerinin başarıları için yönlendiren ve kurumsal kullanıcı ihtiyaçlarını karşılayan ürünlerin entegrasyonunu ve teknik desteğini vermek amacıyla kurulmuş bir şirkettir.

KOÇTÜRK İLETİŞİM LTD.ŞTİ. Zayıf Akım Teknolojileri konusunda, müşterilerine en iyi ve en güvenilir hizmeti sunmak amacı ile faaliyet göstermektedir.(Yangın santralleri-Genel Anons ve Konferans Salonu Profesyonel Ses Sistemleri-Data Altyapı-Tv Sistemleri vs…)

Bilişim sektöründe insan faktörünün önemini bilen KOÇTÜRK İLETİŞİM LTD.ŞTİ., müşterilerin başarısı üzerinde yoğunlaşmayı ilke edinmiştir.

Teknolojiyi Takip Edin

Teknoloji ve iş dünyası gelişmelerini takip etmek için bizi takip edebilirsiniz. Aşağıdaki kutuya ePosta adresinizi yazarak aylık bültenimize kayıt olabilirsiniz.